بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران

بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران

آموزشگاه موسیقی در تهران

آموزشگاه موسیقی در تهران نوای محجوبی در سال ۱۳۸۲ فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه‌ی آموزش موسیقی ایرانی و کلاسیک آغاز کرد.

آموزشگاه موسیقی در نارمک با مدیریت حسین اعتمادی، دارای نوازنده و آهنگسازهای حرفه‌ ای همچنان به فعالیت حرفه‌ ای خود در این حرفه ادامه می‌دهد.
آموزشگاه نوای محجوبی ( آموزشگاه موسیقی در نارمک ) دارای بیش از ۱۵ سال سابقه حرفه‌ای و درخشان و فعالیت درعرصه‌ آموزش موسیقی، مفتخر است به تعلیم و شکوفایی استعدادهای نخبه در بستر موسیقی کلاسیک و ایرانی، تا جایی که هنرجویان دیروز این آموزشگاه، خود اساتید امروز موسیقی می‌ باشند و در آموزشگاه‌ های متعدد هنری مشغول  به فعالیت و تربیت هنرجو می‌ باشند و در ارکسترهای آکادمیک فعالیت چشمگیر و قابل توجهی دارند.
آموزشگاه موسیقی نارمک از حرفه‌ ای‌ ترین آموزشگاه‌ های تهران می‌ باشد. و شما می‌ توانید آموزش انواع آلات موسیقی را در این آموزشگاه فراگیرید.

معرفی آموزشگاه موسیقی در نارمک

زیاد بودن و متنوع بودن آموزشگاه موسیقی در تهران در کنار مزیت های زیادی که دارد گاهی باعث می شود. تا ما در انتخاب بهترین آموزشگاه موسیقی در نارمک دچار سردرگمی شویم. به همین دلیل در این مطلب با معرفی آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی سعی نمودیم تا انتخاب را برایتان آسان کنیم.

معرفی آموزشگاه موسیقی در نارمک

آشنایی با آموزشگاه موسیقی در نارمک

آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی یکی از موفق‌ ترین آموزشگاه‌ موسیقی خوب در شرق تهران (نارمک) می‌باشد. و از سال ۱۳۸۲ تا به الان در راستای آموزش و پرورش هنر موسیقی فعالیت می‌کند.
استفاده از دانش و تجربه اساتیدی حرفه‌ ای و با مدیریت حسین اعتمادی که از فعالان عرصه‌ی موسیقی در زمینه‌ آموزش، نوازندگی، آهنگسازی و راهنمایی اساتیدی چون حسن اعتمادی از پیشکسوتان موسیقی ملی وجه تمایز میان این آموزشگاه با دیگر آموزشگاه‌ های فعال در شرق تهران می‌باشد.
از این رو تعداد قابل قبولی از هنرجویان دیروز نوای محجوبی خود از هنرآموزان برجسته‌ و کاربلد امروز هستند و در آموزشگاه‌های مختلف مشغول به تدریس می‌ باشند. و یا در ارکسترهای معتبر کشور فعالیت چشم‌ گیر و قابل توجهی دارند.
حال وقت آن است که شما نیز جزئی از این گروه باشید.

پاسخ دهید

یک × 1 =