سازهای پاپ

ابزارهای مورد استفاده برای تولید موسیقی پاپ و یا بطور کلی سازهای پاپ، گیتار، باس، پیانو، درام، تقویت کننده، سنج، ارگان‌های الکتریکی، پیانو‌های الکتریکی، صفحه کلید الکتریکی و صفحه کلید پخش پلی فونیک است.
گیتار در موسیقی پاپ رایج است. انواع گیتارهای مورد استفاده در این نوع موسیقی عبارتند از گیتارهای باس، گیتارهای آکوستیک و گیتار الکتریکی.

کلاس‌ سازهای پاپ ، کلاس‌ گیتار پاپ کلاسیک و گیتار الکتریک درآموزشگاه موسیقی نوای محجوبی در روزهای سه شنبه و پنج شنبه برگزار می‌شود.

اساتیدی که در این آموزشگاه موسیقی مشغول به تدریس هستند عبارتند از آقایان اخگر و بیات .
کلاس‌ها به صورت تک نفره و خصوصی برگزار می‌گردد.

آموزش سازهای پاپ در تهران

بعنوان یکی از آموزشگاه های موسیقی موفق در ارائه خدمات آموزش سازهای پاپ در تهران و براساس جامع آماری که با آنها سروکار داریم عنوان می‌کنیم که امروزه علاقمندان به یادگیری سازهای پاپ رو به افزایش هستند.

اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که موسیقی پاپ دقیقا چیست و به چه مفهمومی اشاره دارد؟
در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که موسیقی پاپ دارای تعریفی مشخص نیست. تنها نقطه تمایز دادن این سبک وجود تفاوت در نحوه ی تهیه و تولید آن نسبت به ارائه سبک موسیقی های محلی و کلاسیک است. اما نکته مثبت این سبک این است که اکثرافراد جامعه در عین داشتن سلایق متفاوت از موسیقی پاپ و یادگیری ساز پاپ استقبال می‌کنند و به اصطلاح همه پسند است.

چه سازی کامل است؟

تعریف‌های مختلفی از ساز کامل وجود دارد که به نسبت آن می‌تواند سازها متفاوت باشد.

در تعریف ساز کامل در موسیقی باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:
۱- از نظر وسعت صدایی
۲-از لحاظ تربیت موسیقایی
۳-از لحاظ همراهی با سازهای دیگر
۴-از لحاظ همراهی با خواندن
۵- از لحاظ سهولت جابجایی و حمل

آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی از بهترین آموزشگاه های موسیقی شرق تهران می‌باشد که با فراهم آوردن محیطی آرامش بخش و ویژه برای شما عزیزان، آماده ارائه خدمات بسیار عالی در آموزشگاه موسیقی می‌باشد.

نوای محجوبی را در بیلبورد دنبال کنید.