آموزشگاه موسیقی شرق تهران

آموزشگاه موسیقی شرق تهران

آموزشگاه موسیقی شرق تهران

آموزشگاه موسیقی شرق تهران بزرگترين و حرفه ای ترین آموزشگاه موسيقی در تهران است. آموزش موسیقی نوای محجوبی بر اساس جدید ترین تکنیک های آموزشی توسط اساتید حرفه ای و با تجربه انجام می شود. آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

آموزشگاه موسیقی در شرق تهران، برای هر فردی مهم است. که علاوه بر یادگیری موسیقی به بهترین شکل، کلاس آموزش موسیقی که انتخاب می کند. تمامی متدهای لازم را یاد داده و دارای کیفیت بالایی باشد. آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی، به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه های موسیقی در زمینه آموزش موسیقی پاپ، سنتی و کلاسیک می باشد.

آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی در شرق تهران

آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی در نارمک از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در زمینه‌ ی آموزش موسیقی ایرانی و کلاسیک آغاز کرد. این آموزشگاه با مدیریت حسین اعتمادی، نوازنده و آهنگساز همچنان به فعالیت خود در این زمینه ادامه می‌دهد.

اساتید آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی در نارمک دارای تحصیلات دانشگاهی در معتبرترین دانشگاه های موسیقی هستند. و تجربه چندین سالشان در امر آموزش و اجرای کنسرت برای هنرجویان بسیار مفید می باشد.

آموزشگاه نوای محجوبی در تهران بی شک یکی از بهترین آموزشگاه موسیقی تهران می باشد اگر بدنبال یادگیری سازهایی از قبیل (آموزش گیتار، آموزش پیانو، آموزش ویولن، آموزش آواز، آموزش دف، آموزش تنبک، آموزش موسیقی کودک، آموزش سه تار، آموزش تار، آموزش سازدهنی، آموزش کیبورد، آموزش کمانچه، آموزش گیتار الکتریک، آموزش نی، آموزش هارمونیکا، آموزش کاخن، آموزش تنبور، آموزش ارگ، آموزش گیتار باس، آموزش فلوت، آموزش ویلن سل، آموزش ارف، آموزش کلارینت، آموزش درام، آموزش کنترباس، آموزش سلفژ، آموزش خوانندگی، آموزش فن بیان) هستید، آکادمی موسیقی نوای محجوبی در شرق تهران بهترین گزینه شماست.

آموزشگاه موسیقی شرق تهران

بهترین آموزشگاه موسیقی در نارمک

نوای محجوبی در نارمک یک آکادمی مجهز موسیقی داری امکانات و لوازم کامل در محیطی گرم و صمیمی با روحیه یادگیری بالا می باشد و هدف اصلی خود را اعتلای کیفیت آموزش موسیقی قرار داده است، آموزشگاه موسیقی در شرق تهران برای تمامی سنین از کودکان تا بزرگسالان پذیرای هنرجویان عزیز می باشد و دوره های مختلفی را برای این عزیزان تدارک دیده است. آموزشگاه نوای محجوبی با بهره گیری از اساتید مجرب و کارآزموده والگو برداری و مشاوره با بهترین مراکز موسیقی در جهان به دنبال رسیدن به بهترین کیفیت آموزشی می باشد.

آموزشگاه موسیقی خوب باید ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند هنرجویان خوبی تربیت کند. برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه موسیقی در شرق تهران کافی است. با کمی مطالعه و در نظر گرفتن چند نکته مهم در پیدا کردن یک آموزشگاه موسیقی مناسب و مدرس موسیقی با تجربه بهترین انتخاب را داشته باشیم.

برای انتخاب بهترین آموزشگاه موسیقی ممکن است این سوال برای همه پدر مادرها و هنرجویان پیش آید که چگونه یک آموزشگاه خوب موسیقی و استاد با تجربه در بین سایر آموزشگاه های موسیقی نزدیک محل سکونت خود انتخاب نموده و فرزند خود را برای آموزش موسیقی ثبت نام کنند.

بهترین آموزشگاه موسیقی در نارمک

ویژگی های بهترین آموزشگاه موسیقی

آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی دارای محاسن می باشد که از مهم ترین آن ها موارد زیر می باشد:

-دارا بودن مجوز

-استفاده از اساتید خوب و متخصص

-مدیریت آموزشگاه

-روش های آموزش موسیقی

-فضای آموزشی و امکانات مناسب

-اعطا گواهینامه معتبر پایان دوره آموزش

آموزش موسیقی آنلاین در آموزشگاه نوای محجوبی

این روز ها تقریبا همه ما به اینترنت و ابزارهایی مثل گوشی هوشمند، لپ تاپ و تبلت دسترسی داریم و می توانیم تنها با چند کلیک هر چیزی که بخواهیم را یاد بگیریم. کلاس آموزش موسیقی در آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی به صورت جلسات تصویری میان استاد و هنرجو برگزار می شود. در این کلاس ها مدرس مباحث را ارائه می کند و هنرجو می تواند سوالات و ایراداتش را رفع کند. مدرس در این کلاس ها می تواند به صورت مستقیم عملکرد هنرجو را ارزیابی کند، به او بازخورد دهد و ایردات او را رفع کند.

در کل می توان گفت که هر آنچه در کلاس موسیقی حضوری تدریس می شود را می توان به صورت آنلاین ارائه داد. از تدریس مباحث تئوری و عملی گرفته، تا پرسش و پاسخ و ارزیابی عملکرد هنرجو و اصلاح ایرادات.

هنرجو پس از اتمام کلاس می تواند ویدئوی ضبط شده آن را بارها و بارها ببیند و تمریناتی که استاد برای اون تعیین کرده را انجام دهد.

آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی در تهران، یکی از تخصصی ترین آموزشگاه‌های موسیقی در ایران و خاورمیانه محسوب می‌شود. این آموزشگاه علاوه بر دارا بودن اساتیدی که هر کدام از بهترین‌های موسیقی ایران هستند، کارگاه‌های بسیاری را در زمینه‌های مختلف از جمله تحلیل ردیف موسیقی ایرانی و کارگاه‌های موسیقی فیلم برگزار می‌کند که در نوع خود در سطح بالایی قرار دارند.

کلاس‌ها در آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی در تهران به صورت یک جلسه درهفته برای علاقمندان به آموزش موسیقی و کلاسهای پیشرفته برای هنرجویان و داوطلبان کنکور موسیقی برگزار می‌شود. آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی در نارمک کلاس‌هایی برای علاقمندان به دیپلم موسیقی برگزار می کند.

ویژگی یک آموزشگاه موسیقی خوب

یک آموزشگاه موسیقی باید دارای پلاتو ،استودیو ضبط و یک سری ساز های که نمیتوان توسط هنرجویان حمل شود مانند پیانو باشد.
همچنین داشتن فضای دلنشین و اساتیدی مجرب در زمینه موسیقی که بتوانند با همه ی افراد فارغ از سن و سالشان ارتباط برقرار کنند.
آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی در تهران نیز داری این ویژگی میباشد ما خرسند خواهیم بود که مردم عزیز استان تهران در استان خودشان موسیقی را فرابگیرند و با دانش آن آشنا شوند.

کلاس موسیقی شامل چه دوره هایی می باشد؟

هر سبک و هر ساز باید نزد استاد کاربلد و متخصص در آن زمینه آموزش داده شود و معمولا یک کلاس موسیقی مرتبط به سازی خاص در یک آموزشگاه خوب فقط توسط یک استاد برگزار می شود. و آموزشگاه هایی که در آن ها یک استاد چندین ساز را به هنرجو آموزش می دهد نمی تواند شما را به سطح حرفه ای برساند. انواع ساز های قابل آموزش در کلاس های موسیقی و دوره های آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی نیز شامل موارد زیر می باشد:

· آموزش گیتار

· آموزش گیتار برقی

· آموزش ویالون

· آموزش پیانو

· آموزش ستار

· آموزش کمانچه

· آموزش دف

· آموزش سنتور

· آموزش ارگ

· آموزش تنبک

· آموزش سازدهنی

· آموز عود

· آموزش نقاره

· آموزش رباب

· آموزش نی

· آموزش دهل

· آموزش آکاردئون

· آموزش ویولنسل

· آموزش ساکسیفون

· آموزش ترومپت

· آموزش ترومبون

· آموزش توبا

· آموزش چنگ (هارپ)

· آموزش کنترباس

انتخاب بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران

شما علاقمندان فهیم موسیقی بخوبی می دانید دقت در انتخاب بهترین آموزشگاه موسیقی و کلاس های موسیقی مانند آموزش پیانو، گیتار، موسیقی کودک، خوانندگی و آواز، سنتور، دف و … منطبق با استانداردهای آموزشی علاوه بر تضمین یادگیری استفاده بهینه از هزینه و وقت شما را بهمراه دارد. انتخاب درست آموزشگاه موسیقی رفتن نیمی از راه است و فرصتها و تجربه های لذت بخش یادگیری موسیقی را برای شما به ارمغان می آورد. گروه آموزشی آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی در شرق تهران با گرد هم آمدن جمعی از علاقمندان جوان، با انگیزه و تحصیل کرده در رشته های مختلف موسیقی، روانشناسی و حوزه آموزش و یادگیری با رویکردی کاملا حرفه ای و تخصصی به منظور خلق ارزش ها و خدمات نوین در حوزه آموزش و یادگیری موسیقی در محیط های خارج از خانه شکل گرفته است.

بهترین اساتید موسیقی در آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی

آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی در شرق تهران به عنوان تخصصی ترین آموزشگاه موسیقی در تهران، بر خود واجب میداند که با برترین، شناخته شده ترین و بهترین اساتید موسیقی کشور همکاری نماید.

در همین راستا، از برترین اساتید موسیقی که همگی از مولفین و صاحب نظران آموزش موسیقی هستند دعوت به همکاری کرده ایم. برای آشنایی بیشتر با هر استاد، روی نام استاد کلیک کنید.

در انتخاب بهترین استاد موسیقی در تهران بسیار دقیق باشید. یادگیری موسیقی نیازمند مداومت و تلاش بسیار است. انتخاب استاد موسیقی ای که بتواند درست و صحیح شما را راهنمایی کند نیز در این مسیر کمک خوبی به شما خواهد کرد. مسیر یادگیری موسیقی بسیار پر پیچ و خم و پر از سعی و خطاست. پس اگر یک مربی موسیقی خوب کنار شما نباشد ممکن است خسته شده و نواختن را رها کنید.

بهترین استاد موسیقی کودک در تهران

اهمیت آموزش اصولی از سویی و سوی دیگر رفتار درست و صحیح با کودکان در آموزش موسیقی بسیار تاثیر گذار است و این مقوله از آموزش حوصله و تخصص خاص اساتید با کودکان را می طلبد که هم آموزش ها اصولی پیش برود و هم کودکان با اشتیاق و علاقه به ادامه دوره بپردازند.

در سنینی که موسیقی کودک کار می شود بایستی همه مواردی که کودکان از ریتم و اصول موسیقی در دوره های بعدی نیاز دارند در کار گنجانده شود و بایستی این آموزش ها در غالبی کودکانه و به زبان کودکان آموزش داده شود.

برای این کار آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی در تهران اساتیدی برگزیده است که هم دوره های معملی موسیقی کودک را طی کرده باشند و هم در کار با کودکان و روانشناسی کودک از تبحر کافی برخوردار باشند.

کوچکترین مورد یا مشکلی در رفتار با کودکان باعث می گردد که نه تنها از کلاس بلکه گاهی از موسیقی زده شوند و این کار را در ادامه برای آن ها بسیار دشوار می کند.

آموزشگاه موسیقی نوای محجوبی در شرق تهران واقع می باشد و دارای بهترین اساتید موسیقی کودک و بزرگسال می باشد.

 

پاسخ دهید

16 − پانزده =